Kreatywne 404 - u nas na stronie z błędem... zarabiasz 50 zł!

Kreatywne 404 - u nas na stronie z błędem... zarabiasz 50 zł!

Opublikowany

Nawet na najlepszych witrynach, zdarzają się wpadki. Strona z błędem to nie koniec świata, ale okazja do tego, aby w kreatywny i sensowny sposób zatrzymać użytkownika u siebie. Jak to robimy w mfind? 

Ups... ta strona nie istnieje

Wadliwy link, przeniesiona treść, nieaktualne dane -  to się zdarza. W marketingu w sieci, nie ma jednak błędów, są tylko niewykorzystane szanse. Strony z komunikatem "error", a więc 404, były kiedyś smutne i zniechęcające, ale to się zmieniło. Dziś 404 jawi się jako okazja do zatrzymania użytkownika, rozbawienia go, czy nawet wręczenia kodu rabatowego.

Większość firm informuje użytkownika o tym, że szukana strona nie istnieje, ale zdarzają się takie, które idą o krok dalej.

Te najlepsze w ciekawy sposób proponują inne treści, dostaraczają wyszukiwarki, która pozwala szybko trafić we właściwe miejsce, czy w zabawny sposób informują, że na pewno mają to, czego szukasz- musisz tylko dać im kolejną szansę.


404 w mfind, warte 50 zł! 

Na stronę z błędem na mfind.pl trafia miesięcznie kilkadziesiąt osób i może to być bardzo przyjemna wizyta. Ze strony można przejść bezpośrednio do wyliczenia składki na OC/AC i odebrać kupon na 50 zł zwrotu od zakupionej polisy.

Użytkownik ma szansę zyskać podwójnie: nie tylko na ewentualnym zwrocie po zakupie, ale także przed: znajdując naprawdę dobrą ofertę i oszczędzając na obowiązkowym ubezpieczeniu OC.

Z prawie 900 opinii zamieszczonych na opineo.pl, wynika że blisko 100 % klientów poleca mfind, a wielu z nich oszczędza od 20 do 30 % ceny polisy OC. Biorąc pod uwagę koszty takiego ubezpieczenia, które oscylują średnio około 1000 zł, mówimy o sporych pieniądzach! 
Kreatywne 404 - u nas zarabiasz! 

Kreatywne 404 - u nas zarabiasz! 

Czytaj również:

Ceny OC po I kwartale 2018 - jest stabilnie, ale możliwe podwyżki! - Biuro Prasowe porównywarki OC/AC mfind.pl

Ceny ubezpieczeń OC są stabilne, o dużych wzrostach narazie nie ma mowy, a średnia cena polisy od ponad roku wynosi niewiele ponad 1000 zł. Jak wyglądają statystki ostatniego kwartału?

mfind.pl jest jednym z największych w Polsce serwisów internetowych umożliwiających porównanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych.

Portal oprócz porównywarki OC/AC obejmuje również Akademię mfind - poradnikowy serwis ubezpieczeniowy publikujący aktualności, praktyczne porady i ciekawostki z branży.

Serwis współpracuje z największymi w Polsce towarzystwami ubezpieczeniowymi, wśród których są m.in. PZU, AVIVA, Gothaer, Proama, Benefia, AXA, Generali, Uniqa, You Can Drive, MTU, Link4, Allianz, InterRisk, Warta, Signal Iduna.

Od początku swojej działalności mfind odwiedziło prawie 10 mln klientów, a liczba ta dynamicznie rośnie.  Wybierając polisę komunikacyjną z mfind klienci oszczędzają średnio ponad 580 zł, a łączne oszczędności naszych klientów na zakupionych polisach sięgają już 20 mln złotych!

Kopiuj tekst

Udostępnij