Kreatywne 404 - u nas na stronie z błędem... zarabiasz 50 zł!
Kopiuj tekst

Kreatywne 404 - u nas na stronie z błędem... zarabiasz 50 zł!

Nawet na najlepszych witrynach, zdarzają się wpadki. Strona z błędem to nie koniec świata, ale okazja do tego, aby w kreatywny i sensowny sposób zatrzymać użytkownika u siebie. Jak to robimy w mfind? 

Ups... ta strona nie istnieje

Wadliwy link, przeniesiona treść, nieaktualne dane -  to się zdarza. W marketingu w sieci, nie ma jednak błędów, są tylko niewykorzystane szanse. Strony z komunikatem "error", a więc 404, były kiedyś smutne i zniechęcające, ale to się zmieniło. Dziś 404 jawi się jako okazja do zatrzymania użytkownika, rozbawienia go, czy nawet wręczenia kodu rabatowego.

Większość firm informuje użytkownika o tym, że szukana strona nie istnieje, ale zdarzają się takie, które idą o krok dalej.

Te najlepsze w ciekawy sposób proponują inne treści, dostaraczają wyszukiwarki, która pozwala szybko trafić we właściwe miejsce, czy w zabawny sposób informują, że na pewno mają to, czego szukasz- musisz tylko dać im kolejną szansę.


404 w mfind, warte 50 zł! 

Na stronę z błędem na mfind.pl trafia miesięcznie kilkadziesiąt osób i może to być bardzo przyjemna wizyta. Ze strony można przejść bezpośrednio do wyliczenia składki na OC/AC i odebrać kupon na 50 zł zwrotu od zakupionej polisy.

Użytkownik ma szansę zyskać podwójnie: nie tylko na ewentualnym zwrocie po zakupie, ale także przed: znajdując naprawdę dobrą ofertę i oszczędzając na obowiązkowym ubezpieczeniu OC.

Z prawie 900 opinii zamieszczonych na opineo.pl, wynika że blisko 100 % klientów poleca mfind, a wielu z nich oszczędza od 20 do 30 % ceny polisy OC. Biorąc pod uwagę koszty takiego ubezpieczenia, które oscylują średnio około 1000 zł, mówimy o sporych pieniądzach! 
Kreatywne 404 - u nas zarabiasz! 

Kreatywne 404 - u nas zarabiasz! 

Czytaj również:

Ceny OC po I kwartale 2018 - jest stabilnie, ale możliwe podwyżki! - Biuro Prasowe porównywarki OC/AC mfind.pl

Ceny ubezpieczeń OC są stabilne, o dużych wzrostach narazie nie ma mowy, a średnia cena polisy od ponad roku wynosi niewiele ponad 1000 zł. Jak wyglądają statystki ostatniego kwartału?

Czytaj więcej

mfind.pl jest jednym z największych w Polsce serwisów internetowych umożliwiających porównanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych.

Portal oprócz porównywarki OC/AC obejmuje również Akademię mfind - poradnikowy serwis ubezpieczeniowy publikujący aktualności, praktyczne porady i ciekawostki z branży.

Serwis współpracuje z największymi w Polsce towarzystwami ubezpieczeniowymi, wśród których są m.in. PZU, AVIVA, Gothaer, Proama, Benefia, AXA, Generali, Uniqa, You Can Drive, MTU, Link4, Allianz, InterRisk, Warta, Signal Iduna.

Od początku swojej działalności mfind odwiedziło prawie 10 mln klientów, a liczba ta dynamicznie rośnie.  Wybierając polisę komunikacyjną z mfind klienci oszczędzają średnio ponad 580 zł, a łączne oszczędności naszych klientów na zakupionych polisach sięgają już 20 mln złotych!

Powiązane artykuły
Mfind wśród 100 najbardziej innowacyjnych firm InsurTech na świecie!

11 października firma FinTech Global, dostawca narzędzi analitycznych dla branży finansowej na całym świecie, ogłosiła ranking 100 najbardziej innowacyjnych firm z branży InsurTech. W tym wyjątkowym gronie, jako jedyna polska firma znalazł się mfind! 
Ceny OC po III kwartale 2018 - jest DUŻO taniej!

Przeanalizowaliśmy średnie ceny OC po trzecim kwartale 2018 roku i mamy dobrą wiadomość dla kierowców – ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC idą w dół. W analogicznym okresie w 2017 roku, za OC płaciliśmy średnio 15% więcej. Płacisz drożej niż rok temu? Przepłacasz! 
Startuje sezon na NNW - ubezpieczyciele konkurują - rodzicu wybierz rozważnie!

Już za chwilę 1 września i start roku szkolnego. Tradycyjnie już, jest to moment gdy wykupujemy ubezpieczenie NNW dla naszych dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym. Ubezpieczyciele prześcigają się w ofertach, a rodzice mają w czym wybierać. Niestety często wybierają źle. Jakie ubezpieczenie wybrać, aby ochrona dla naszych dzieci nie była wyłącznie iluzoryczną? 
Podróżujesz? Uważaj na upały! O tym musisz pamiętać!

Kiedy temperatura powietrza przekracza 3o stopni, auto może stać się śmiertelną pułapką. Upał zagraża też bezpieczeństwu na drodze! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.