Od zera do setki w 3 miesiące - Program Partnerski Mfind z dobrym startem!
Kopiuj tekst

Od zera do setki w 3 miesiące - Program Partnerski Mfind z dobrym startem!

Uruchomiony w styczniu 2018 r. program partnerski Mfind, dzięki któremu można zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń w internecie cieszy się dużą popularnością. W ciągu niecałych 3 miesięcy działalności zyskał już ponad 100 partnerów! 

Programy afiliacyjne w sieci nie są nowością, ale takiego, który w jednym miejscu skupiałby ofertę wielu ubezpieczycieli i proponował transparentny i banalnie prosty sposób rozliczeń, jeszcze nie było!

Program Mfind to szansa dla wydawców na promocję w swoich kanałach oferty wielu ubezpieczycieli, a więc także potencjalnie wyższa konwersja i lepsze zarobki niż przy współpracy z pojedynczym podmiotem.

Więcej o programie pisaliśmy tutaj: 
Mfind uruchamia program partnerski - zarabianie na ubezpieczeniach w sieci z dużym potencjałem! - Biuro Prasowe porównywarki OC/AC mfind.pl

Mfind uruchamia program partnerski - zarabianie na ubezpieczeniach w sieci z dużym potencjałem! - Biuro Prasowe porównywarki OC/AC mfind.pl

Programy afiliacyjne w sieci nie są nowością, ale takiego, który w jednym miejscu skupiałby ofertę wielu ubezpieczycieli i proponował transparentny i banalnie prosty sposób rozliczeń, jeszcze nie było!

Czytaj więcej

100 partnerów w niespełna 3 miesiące

Programów partnerskich w sieci jest sporo, ale prawdą jest, że nie wszystkim udaje się zdobyć zainteresowanie wydawców. Afiliacja jest w Polsce jeszcze dość mało popularnym sposobem zwiększania dochodów uzyskiwanych na stronach internetowych, chociaż mówi o niej otwarcie coraz większa liczba posiadaczy witryn.

Sukces naszego programu pokazuje, że to z pewnością będzie się zmieniać, a głównym powodem są korzyści, które mogą uzyskać wydawcy internetowi dzięki takiej prostej i nie wymagającej nakładów współpracy.

Co zyskuje wydawca? Dobre źródło pasywnego dochodu, bez konieczności kosztownych inwestycji w platformę i potencjalne zarobki na poziomie  nawet kilku -  kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. 
Więcej informacji o programie partnerskim Mfind

Więcej informacji o programie partnerskim Mfind

Do końca roku nawet pół tysiąca partnerów! 

Przewidywania co do rozwoju programu partnerskiego Mfind są optymistyczne. Zakładamy, że do końca roku będziemy mieć zarejestrowanych ponad pół tysiąca partnerów i że nasza współpraca będzie generowała spory udział w sprzedaży nowych polis, oraz pozytywnie wpłynie tak na zarobki partnerów jak i wynik finansowy Mfind. 
Mfind - najszybciej rosnącą porównywarką cen ubezpieczeń w Polsce! - Biuro Prasowe porównywarki OC/AC mfind.pl

Mfind - najszybciej rosnącą porównywarką cen ubezpieczeń w Polsce! - Biuro Prasowe porównywarki OC/AC mfind.pl

Do 2020 roku, większość ubezpieczeń będzie sprzedawana przez internet. Oznacza to, że same ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane tym kanałem, wygenerują potencjał około 10 milionów polis i ponad 10 miliardów zebranej składki. To olbrzymi rynek, który stale rośnie!

Czytaj więcej

Dołącz do programu partnerskiego Mfind! 

Jesteś właścicielem witryny internetowej, bloga, kanału na You tube, prowadzisz komis samochodowy, jesteś agentem ubezpieczeniowym, który chce zwiększyć zarobki? Dołącz do programu partnerskiego Mfind!

Rejestracja jest banalnie prosta, zajmuje zaledwie chwilę, a formalności są ograniczone do minimum. Nie musisz być posiadaczem firmy, nie wprowadzamy ograniczeń co do wielkości sprzedaży, ani rodzaju witryny.

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj:

Program partnerski • Zarabiaj na ubezpieczeniach w Internecie • mfind.pl

Program partnerski mfind.pl to pierwszy innowacyjny system afiliacyjny pozwalający zarabiać w sieci na sprzedaży ubezpieczeń. Dołącz, sprawdź i zarabiaj!

Czytaj więcej

mfind.pl jest jednym z największych w Polsce serwisów internetowych umożliwiających porównanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych.

Portal oprócz porównywarki OC/AC obejmuje również Akademię mfind - poradnikowy serwis ubezpieczeniowy publikujący aktualności, praktyczne porady i ciekawostki z branży.

Serwis współpracuje z największymi w Polsce towarzystwami ubezpieczeniowymi, wśród których są m.in. PZU, AVIVA, Gothaer, Proama, Benefia, AXA, Generali, Uniqa, You Can Drive, MTU, Link4, Allianz, Liberty Ubezpieczenia, Warta, Signal Iduna i TU Zdrowie.

Od początku swojej działalności mfind odwiedziło prawie 10 mln klientów, a liczba ta dynamicznie rośnie.  Wybierając polisę komunikacyjną z mfind klienci oszczędzają średnio ponad 580 zł, a łączne oszczędności naszych klientów na zakupionych polisach sięgają już 20 mln złotych!

Powiązane artykuły
Mfind wśród 100 najbardziej innowacyjnych firm InsurTech na świecie!

11 października firma FinTech Global, dostawca narzędzi analitycznych dla branży finansowej na całym świecie, ogłosiła ranking 100 najbardziej innowacyjnych firm z branży InsurTech. W tym wyjątkowym gronie, jako jedyna polska firma znalazł się mfind! 
Ceny OC po III kwartale 2018 - jest DUŻO taniej!

Przeanalizowaliśmy średnie ceny OC po trzecim kwartale 2018 roku i mamy dobrą wiadomość dla kierowców – ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC idą w dół. W analogicznym okresie w 2017 roku, za OC płaciliśmy średnio 15% więcej. Płacisz drożej niż rok temu? Przepłacasz! 
Startuje sezon na NNW - ubezpieczyciele konkurują - rodzicu wybierz rozważnie!

Już za chwilę 1 września i start roku szkolnego. Tradycyjnie już, jest to moment gdy wykupujemy ubezpieczenie NNW dla naszych dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym. Ubezpieczyciele prześcigają się w ofertach, a rodzice mają w czym wybierać. Niestety często wybierają źle. Jakie ubezpieczenie wybrać, aby ochrona dla naszych dzieci nie była wyłącznie iluzoryczną? 
Podróżujesz? Uważaj na upały! O tym musisz pamiętać!

Kiedy temperatura powietrza przekracza 3o stopni, auto może stać się śmiertelną pułapką. Upał zagraża też bezpieczeństwu na drodze! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.