Mfind uruchamia program partnerski - zarabianie na ubezpieczeniach w sieci z dużym potencjałem!
Kopiuj tekst

Mfind uruchamia program partnerski - zarabianie na ubezpieczeniach w sieci z dużym potencjałem!

Programy afiliacyjne w sieci nie są nowością, ale takiego, który w jednym miejscu skupiałby ofertę wielu ubezpieczycieli i proponował transparentny i banalnie prosty sposób rozliczeń, jeszcze nie było! 

Mfind startuje z programem partnerskim! 

Mfind to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala zaoszczędzić rocznie nawet 517 zł na zakupie OC, wybrać najlepiej dopasowany pakiet medyczny, a także polisę turystyczną oraz nieruchomości.

Można to zrobić samodzielnie - w końcu o to chodzi w zakupach przez internet, ale Mfind to również zespół doradców, którzy dbają o to, aby każdy klient miał pełne wsparcie w każdej sytuacji.

Pomagamy nie tylko przy zakupie polisy, także w razie innych pytań i problemów związanych z ubezpieczeniami.

Program partnerski Mfind, który został uruchomiony w styczniu 2018 r. jest pionierskim projektem, który umożliwia wydawcom reklam, właścicielom serwisów internetowych, blogów, współpracę z jednym podmiotem i promocję produktów wielu towarzystw za jednym razem.

To po pierwsze gwarancja oszczędności czasu i zmniejszenia do minimum formalności związanych ze współpracą, a po drugie szansa na większą konwersję. Klienci mają lepszy przegląd oferty -  uzyskują pełną informację rynkową w jednym miejscu, a to znaczenie częściej niż w przypadku oferty jednego towarzystwa przekłada się na decyzję o zakupie. 
Program partnerski Mfind, już dostępny!

Program partnerski Mfind, już dostępny!

Ile można zarobić w programie partnerskim Mfind? 

Zysk generowany ze współpracy jest kwestią indywidualną, zależy od wielkości wydawcy, oraz jego zaangażowania. Wynagrodzenie jest naliczane za każdą sprzedaną polisę, oraz wypełniony w sieci formularz. Co istotne i niespotykane w tego typu programach partnerskich, wydawcy będą wynagradzani również za odnowienia polisy w kolejnym roku.

Oznacza to, że zysk ze współpracy może być w kolejnych latach zwielokrotniony - już bez udziału partnera i wysiłku włożonego w promocję produktu. 

Jeśli chodzi o maksymalne zyski, w programie partnerskim mfind.pl nie ma żadnych limitów!  Nasi Partnerzy zarabiają od 50 zł do 10 000 zł miesięcznie! Wszystko zależy od zaangażowania. Z dużymi partnerami chętnie negocjujemy, a mniejszym nie stawiamy żadnych kosztownych wymagań. Aby zostać naszym partnerem, nie trzeba nawet być przedsiębiorcą. Rejestracja jest prosta, a proces promocji intuicyjny. 


Marcin Cieszyński - Head of Partnerships, Mfind.pl

Program partnerski propozycją również dla agentów! 

Program partnerski mfind jest dobrą opcją także dla agentów ubezpieczeniowych, którzy posiadają własne serwisy i strony internetowe oraz pragną zwiększać swoje przychody. Udostępnienie linku partnerskiego może być dobrą okazją do sprzedaży polis klientom, którzy nie mogą dokonać zakupu bezpośrednio w oddziale czy placówce agenta, lub preferują ofertę której dany agent nie może zaproponować, np. ze względu na brak umowy z podmiotem sprzedającym dane ubezpieczenie.

Szczegółowe informacje o programie partnerskim: 

Program partnerski • Zarabiaj na ubezpieczeniach w Internecie • mfind.pl

Program partnerski mfind.pl to pierwszy innowacyjny system afiliacyjny pozwalający zarabiać w sieci na sprzedaży ubezpieczeń. Dołącz, sprawdź i zarabiaj!

Czytaj więcej

Powiązane artykuły
Mfind wśród 100 najbardziej innowacyjnych firm InsurTech na świecie!

11 października firma FinTech Global, dostawca narzędzi analitycznych dla branży finansowej na całym świecie, ogłosiła ranking 100 najbardziej innowacyjnych firm z branży InsurTech. W tym wyjątkowym gronie, jako jedyna polska firma znalazł się mfind! 
Ceny OC po III kwartale 2018 - jest DUŻO taniej!

Przeanalizowaliśmy średnie ceny OC po trzecim kwartale 2018 roku i mamy dobrą wiadomość dla kierowców – ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC idą w dół. W analogicznym okresie w 2017 roku, za OC płaciliśmy średnio 15% więcej. Płacisz drożej niż rok temu? Przepłacasz! 
Startuje sezon na NNW - ubezpieczyciele konkurują - rodzicu wybierz rozważnie!

Już za chwilę 1 września i start roku szkolnego. Tradycyjnie już, jest to moment gdy wykupujemy ubezpieczenie NNW dla naszych dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym. Ubezpieczyciele prześcigają się w ofertach, a rodzice mają w czym wybierać. Niestety często wybierają źle. Jakie ubezpieczenie wybrać, aby ochrona dla naszych dzieci nie była wyłącznie iluzoryczną? 
Podróżujesz? Uważaj na upały! O tym musisz pamiętać!

Kiedy temperatura powietrza przekracza 3o stopni, auto może stać się śmiertelną pułapką. Upał zagraża też bezpieczeństwu na drodze! 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.